Piękniejsza Strona Blockchain | CrypS.

Piękniejsza Strona Blockchain

Warszawa
Piękniejsza Strona Blockchain Eventy
Nazwa:
Piękniejsza Strona Blockchain
Data:
9 marca 2023 - 9 marca 2023
Adres wydarzenia:
Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Free - 50 USD
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Już w najbliższy czwartek 9 marca odbędzie się niesamowite wydarzenie Piękniejsza Strona Blockchain w świątyni sztuki Arsenic w Six Seasons Destilary w Warszawie.

MetaMixer Blockchain Girls zabiorą Was w kobiecy świat sztuki i najnowszych na skalę globalną technologii Web3.

Organizatorzy postawili sobie za cel wyjaśnienie najważniejszych branżowych pojęć (NFC, NFT, blockchain), a także możliwości, jakie ze sobą niosą. Tym razem jednak głównie z nastawieniem na wartości dla branży fashion.

Program wydarzenia:

1.  Edu

  • Case study; Przedstawiciel Go2NFT opowie o tym, jak wykorzystywać tagi NFC i NFT w autentykacji rzeczywistych przedmiotów;
  • Panel dyskusyjny; Spotkanie i rozmowa z kobietami, które na co dzień pracują z rozwiązaniami blockchain. Poznasz perspektywy artystki, inwestorki i project managerki.

2. Art

  • Wernisaż ‘W wielu wymiarach’; Prace Eskaera, Dumina, Barta Sucharskiego, Artura Nowickiego, a także muzyka Right Squad pod batutą Tui Teras;
  • Finisaż ‘Jinx it!‘; Prace autorstwa Mai Aleksandry Gackowskiej aka. The PopArtPrincess.

3. Networking

  • Organizatorzy zadbają o przestrzeń do nawiązania współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy artystami, inwestorami i ludźmi z branży IT.

4. Portal

  • Ten punkt programu odbędzie się już po zakończeniu eventu. Sztuka zaprezentowana w trakcie wydarzenia zostanie wymintowana jako nowe kolekcje NFT.Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.