Pasywne ogrzewanie domu z wykorzystaniem koparek do kryptowalut (Blockchain Strefa Elbląg) | CrypS.

Pasywne ogrzewanie domu z wykorzystaniem koparek do kryptowalut (Blockchain Strefa Elbląg)

Restauracja Dom Królów, Elbląg
odzysk ciepła z koparek strefa blockchain Elbląg
Nazwa:
Pasywne ogrzewanie domu z wykorzystaniem koparek do kryptowalut (Blockchain Strefa Elbląg)
Data:
13 kwietnia 2022 - 13 kwietnia 2022
Adres wydarzenia:
Restauracja Dom Królów, Elbląg
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Darmowy
Tryb wydarzenia:
Offline

Już 13 kwietnie odbędzie się kolejny event z serii „Strefa Blockchain” organizowany cyklicznie w Elblągu, w Restauracji Dom Królów (Hotelu Focus) na starym mieście. Start wydarzenia o godzinie 17:30. Wstęp darmowy!

Podczas spotkania zostanie omówiony temat wykorzystania ciepła odpadowego z koparek kryptowalut do ogrzewania powierzchni użytkowych. Będziecie mogli dowiedzieć się ile można na tym zaoszczędzić oraz zadać dowolne pytanie specjalistom z tej dziedziny. Na spotkaniu wystąpi twórca projektu RecoMiner – czyli twórca najnowszego rozwiązania z dziedziny odzysku ciepła z koparek. Zostanie również poruszona kwestia nowinek i ciekawostek z tematyki kryptowalut.

Spotkania elbląskiej Blockchain Strefy odbywają się cyklicznie raz w miesiącu i przyciągają nie tylko specjalistów z tej dziedziny, ale także totalnych nowicjuszy, którzy mogą poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Po każdym spotkaniu odbywa się runda networkingu dla chętnych, podczas której można poznać bardzo ciekawe osoby z branży i nie tylko.

Dodaj komentarz