Pasywne ogrzewanie domu z wykorzystaniem koparek do kryptowalut (Blockchain Strefa Elbląg) | CrypS.

Pasywne ogrzewanie domu z wykorzystaniem koparek do kryptowalut (Blockchain Strefa Elbląg)

Restauracja Dom Królów, Elbląg
odzysk ciepła z koparek strefa blockchain Eventy
Nazwa:
Pasywne ogrzewanie domu z wykorzystaniem koparek do kryptowalut (Blockchain Strefa Elbląg)
Data:
13 kwietnia 2022 - 13 kwietnia 2022
Adres wydarzenia:
Restauracja Dom Królów, Elbląg
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Darmowy
Tryb wydarzenia:
Offline

Już 13 kwietnie odbędzie się kolejny event z serii “Strefa Blockchain” organizowany cyklicznie w Elblągu, w Restauracji Dom Królów (Hotelu Focus) na starym mieście. Start wydarzenia o godzinie 17:30. Wstęp darmowy!

Podczas spotkania zostanie omówiony temat wykorzystania ciepła odpadowego z koparek kryptowalut do ogrzewania powierzchni użytkowych. Będziecie mogli dowiedzieć się ile można na tym zaoszczędzić oraz zadać dowolne pytanie specjalistom z tej dziedziny. Na spotkaniu wystąpi twórca projektu RecoMiner – czyli twórca najnowszego rozwiązania z dziedziny odzysku ciepła z koparek. Zostanie również poruszona kwestia nowinek i ciekawostek z tematyki kryptowalut.

Spotkania elbląskiej Blockchain Strefy odbywają się cyklicznie raz w miesiącu i przyciągają nie tylko specjalistów z tej dziedziny, ale także totalnych nowicjuszy, którzy mogą poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Po każdym spotkaniu odbywa się runda networkingu dla chętnych, podczas której można poznać bardzo ciekawe osoby z branży i nie tylko.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.