Paris Blockchain Week 2024 | CrypS.

Paris Blockchain Week 2024

Paryż, Francja
Paris Blockchain już za 2 tygodnie AI
Nazwa:
Paris Blockchain Week 2024
Data:
8 kwietnia 2024 - 12 kwietnia 2024
Adres wydarzenia:
Paryż, Francja
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
2390-4500 EU
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Paris Blockchain Week to coroczna pięciodniowa konferencja poświęcona technologii blockchain, która gromadzi w jednym miejscu liderów biznesu, inwestorów, przedsiębiorców i programistów z branży Web3 i sektora finansowego.

Piąta edycja Paris Blockchain Week będzie miała miejsce w dniach 8-12 kwietnia 2024 r. w stolicy Francji. Wśród ogłoszonych prelegentów znaleźli się Mihailo Bjelic z Polygon , Yat Siu z Animoca Brands, Tadge Dryja z Lightning Network i Claire Calmejane z Societe Generale.

W trackie tej tygodniowej konferencji będą omawiane trendy w zakresie zdecentralizowanych finansów (DeFi) , sztucznej inteligencji, nowe projekty web3, gaming, NFT, blockchain dla przedsiębiorstw, regulacje dotyczące kryptowalut i nie tylko.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.