Paris Blockchain Summit IV | CrypS.

Paris Blockchain Summit IV

25 Rue Balzac, Paryż, Francja
Paryż blockchain Blockchain
Nazwa:
Paris Blockchain Summit IV
Data:
25 listopada 2023 - 25 listopada 2023
Adres wydarzenia:
25 Rue Balzac, Paryż, Francja
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
215-825 EUR
Tryb wydarzenia:
Online

Francja aspiruje do stania się do jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się ośrodków biznesowych z najszybszym wzrostem od dwóch lat. Rynek blockchaina dosłownie eksplodował w Europie, a zwłaszcza właśnie we Francji. 

„Paris Blockchain Summit” to najstarsze międzynarodowe wydarzenie poświęcone technologii blockchain, które odbywa się w tym kraju. . Podczas każdej edycji PBS gromadzi międzynarodową społeczność w wyjątkowej i zapierającej dech w piersiach scenerii, sprzyjającej łączeniu osób pragnących promować tę branżę, ujawniać konkretne i oryginalne zastosowania, zawierać nowe partnerstwa i dzielić się swoim know-how dzięki warsztatom, konferencjom i przemówieniom.

  • 1200 uczestników
  • 300 firm i instytucji
  • 150 inwestorów
  • 30 paneli, warsztatów i prezentacji

Przez cały dzień znani prelegenci z różnych środowisk śledzą się nawzajem, aby podzielić się z Wami obecnym stanem blockchaina, jego przyszłością i nadchodzącymi trendami. Przygotuj się na dzień pełen dyskusji, demonstracji i networkingu we wspaniałej scenerii, aby wspólnie budować ekosystem jutra! 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.