Oh My H@ck | CrypS.

Oh My H@ck

Online
oh my hack Eventy
Nazwa:
Oh My H@ck
Data:
27 listopada 2020 - 28 listopada 2020
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
150-250 zł / 450-750 zł / 1000 zł
Tryb wydarzenia:
Online

Konferencja sieciowa, poruszająca szeroko pojętą tematykę cyberbezpieczeństwa. Organizowana przez portal Zaufana Trzecia Strona we współpracy z firmą Proidea (tę, której strona znajduje się pod adresem proidea.pl – podmiotów bowiem o tej nazwie jest więcej).

Pierwsze wydarzenie o tej nazwie, które jednak stanowi kontynuację (a w istocie – kolejną edycję, tyle że pod zmodyfikowaną nazwą) konferencji What The H@ck. Uprzednie dwie edycje organizowała Zaufana Trzecia Strona wespół z Fundacją Academic Partners, jednak obydwoje organizatorzy posprzeczali się (czy też, jak to dyplomatycznie ujęto, “nasze wizje różniły się”).

Dwudniowy program rozbity będzie na cztery równoległe ścieżki. Dla uczestników, którym zależeć będzie na prelekcjach odbywających się dokładnie w tym samym czasie, udostępnione mają być nagrania – będą one dostępne dla uczestników przez dwa tygodnie po jej odbyciu.

Dokładne zagadnienia tematyczne, które będą poruszane, nie zostały jeszcze opublikowane – w dalszym ciągu trwa bowiem nabór prelegentów na pozostałe wolne miejsca.

Jak dotąd natomiast ujawniono aktualną listę mówców: Adam Lange, Agnieszka Gryszczyńska, Bartek Jerzman, Cezary Piekarski, Dominik Rozdziałowski, Grzegorz Tworek, Grzegorz Wypych, Ireneusz Tarnowski, prof. Jerzy Surma, Kacper Szurek, Kamil Frankowicz, Konrad Jędrzejczyk, Krzysztof Bińkowski, Łukasz Siewierski, Maciej Gawroński, Maciej Kofel, Maciej Kotowicz, Maciej Miszczyk, Marcin Dudek, Marcin Ludwiszewski, Marcin Marciniak, Marcin Zarod, Michał Bentkowski, Michał Kowalczyk, Michał Purzyński, Michał Sajdak, Michał Trojnara, Mike Jankowski-Lorek, Paula Januszkiewicz, Paweł Maziarz, Paweł Rzepa, Piotr Głaska, Piotr Szeptyński, Przemysław Dęba, Radek Kaczorek, Sławomir Jasek, Tomasz Bukowski, Tomasz Goleniowski, Tomasz Matuła, Tomasz Zieliński, Wiktor Szymański, Wojciech Lesicki, Wojciech Pilszak, Wojciech Reguła oraz Adam Haertle.

To bardzo liczne grono, jeśli wierzyć zapowiedziom, ma jeszcze urosnąć.  Organizatorzy zapewniają, że finalnie znajdą się w nim osoby z wszelkich topowych list branżowych, zapewniając tym samym efekt (by sparafrazować) pt. “who is who in polish cybersecurity”.

Ceny biletów są w związku z tym stosunkowo ambitne. Najtańsze są wejściówki studenckie (150 zł), te normalne kosztują obecnie 450 zł, zaś wersja pro to wydatek tysiąca złotych. Dodatkowo, za 100 zł można też doliczyć do biletu paczkę prezentową. Prelegenci otrzymują darmowy bilet na resztę konferencji.

Co istotne, ceny rosną wraz z czasem (kolejna podwyżka będzie miała miejsce 8 listopada), co w przypadku zainteresowania konferencją warto mieć na uwadze.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.