NFT Show Europe | CrypS.

NFT Show Europe

Valencia, Hiszpania
Europa
Nazwa:
NFT Show Europe
Data:
14 lipca 2023 - 15 lipca 2023
Adres wydarzenia:
Valencia, Hiszpania
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
250 euro
Tryb wydarzenia:
Offline

NFT Show Europe to wiodące wydarzenie dla wszystkich pasjonatów i specjalistów z sektorów Web3, sztuki cyfrowej, technologii blockchain i metaverse. To wielozmysłowe doświadczenie zachwyci uczestników swoimi różnorodnymi interaktywnymi oraz eksperymentalnymi dziełami sztuki, zapewniając idealne warunki do wspierania międzynarodowej współpracy między wszystkimi zainteresowanymi stronami.

Druga edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 14-15 lipca 2023 r. w hiszpańskiej Walencji. Wezmą w nim udział uznani liderzy w branży blockchain oraz Web3.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.