NFT Expoverse | CrypS.

NFT Expoverse

Los Angeles
NFT Expoverse Eventy
Nazwa:
NFT Expoverse
Data:
29 lipca 2022 - 31 lipca 2022
Adres wydarzenia:
Los Angeles
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
150$ - 1,500$
Tryb wydarzenia:
Offline

NFT Expoverse to 3-dniowe wydarzenie edukacyjne prezentujące nieuniknione przyjęcie technologii blockchain na masową skalę i jej wpływ na nasz świat.

Dowiedz się o kolejnym ważnym postępie w naszym społeczeństwie i jak możesz go zastosować w swoim codziennym życiu.

Bez względu na poziom wiedzy, NFT Expoverse ma coś dla Ciebie: 

  • Ekskluzywne dropy NFT – od twórców gier, artystów, domów aukcyjnych, marek modowych, muzyków, drużyn sportowych i cyfrowych metawersów łączących ich wszystkich.
  • WYCIECZKA W KOSMOS: We współpracy z World View, Lunar, Astranaut i The Planetary Society organizują jeden z największych prezentów w historii – wygraj WYCIECZKĘ NA KRAWĘDŹ KOSMOSU.
  • Prelegenci i edukatorzy — skorzystaj z godzin bezcennych treści, wiedzy, seminariów i nie tylko dzięki funkcji pytań i odpowiedzi.
  • Networking – nawiąż nowe znajomości i omów możliwości twarzą w twarz.
  • Graj, aby zarobić — nowe rodzaje gospodarek w grach, których właścicielami i społecznościami są gracze i społeczności.Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.