Next Block Expo [zniżka -10%] | CrypS.

Next Block Expo [zniżka -10%]

Polska
Next Block Expo + zniżka na bilety dla czytelników CrypS! Europa
Nazwa:
Next Block Expo [zniżka -10%]
Data:
24 maja 2023 - 25 maja 2023
Adres wydarzenia:
Polska
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
$39 - $399
Tryb wydarzenia:
Offline

Next Block Expo – na tym wydarzeniu posłuchasz założycieli, inwestorów, budowniczych społeczności i ekspertów technologicznych o najnowszych trendach w Web3, najnowocześniejszej technologii blockchain oraz o tym, jak widzą ewolucję rynków kryptograficznych w przyszłości.

Doświadcz angażujących dyskusji i trudnych pytań przy okrągłych stołach, podczas których eksperci branżowi spotykają się, aby omówić najważniejsze tematy z DeFi, Blockchain Gaming, NFT i Metaverse, infrastruktury i inwestycji.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Next Block Expo 2023 przenosi networking na wydarzeniach web3 na wyższy poziom – inteligentne, oparte na sztucznej inteligencji dopasowywanie wbudowaną w wydarzenie aplikacją mobilną w połączeniu z dedykowaną strefą networkingową pomoże Ci skutecznie rozwijać sieć.
  • Znajdź nowe perspektywy i potencjalnych partnerów dla swojej firmy – prezentuj projekt podczas licznych wydarzeń towarzyszących lub wystąp jako sponsor.
  • Ucz się od myślących liderów, doświadczonych konstruktorów i doświadczonych inwestorów – treści edukacyjne Next Block Expo, starannie dobrane warsztaty i dogłębne okrągłe stoły pełne ekspertów, którzy robili to już wcześniej – to wszystko sprawia, że ​​jest to warte każdej sekundy Twojego czasu.


Specjalna promocja dla naszych czytelników!

Już teraz używając kodu ”cryps” dostaniesz 10% zniżki na każdy rodzaj biletu na Next Block Expo. Z promocji skorzystasz kupując bilet przez oficjalną stronę wydarzenia: https://nextblockexpo.com/tickets/ 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.