Next Block Expo Berlin 2023 | CrypS.

Next Block Expo Berlin 2023

Berlin, CineStar CUBIX, Alexanderplatz
nbx berlin Blockchain
Nazwa:
Next Block Expo Berlin 2023
Data:
4 grudnia 2023 - 5 grudnia 2023
Adres wydarzenia:
Berlin, CineStar CUBIX, Alexanderplatz
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
69-909 USD
Tryb wydarzenia:
Offline

Konferencja Next Block Expo powraca do Berlina! To wyjątkowe wydarzenie poświęcone sektorowi Web3 odbędzie się 4-5 grudnia 2023 w CineStar CUBIX, Alexanderplatz! Dlaczego warto się tam pojawić?


Na miejscu pojawi się 2500 uczestników, ponad 140 wyjątkowych prelegentów, około 60 wystawców i 8 kategorii nagród! Trzecia edycja tego niesamowitego wydarzenia odbędzie się w kultowym kinie CineStar, położonym w samym sercu Berlina.

Dwudniowy event będzie skupiony na najnowszych trendach i rozwoju w różnych dziedzinach, w tym: DeFi, Metaverse, NFT, Gaming, Privacy, Scaling, Exchanges, Venture Capital, Fundraising, Legal/Tax, Payments i Security, przyciągając najlepszych ekspertów z tej branży oraz topowe marki z branży web3.

Organizatorzy przygotowali specjalne formaty, w tym: Trading Zone, Women in Web3 z dedykowanymi sesjami i spotkaniami networkingowymi oraz Pitch Contest dla startupów Web3.

Każdy uczestnik otrzyma dostęp do dedykowanej aplikacji networkingowej, która umożliwi:

  • Znalezienie uczestników odpowiadających ich potrzebom przy użyciu zaawansowanej technologii AI
  • Kontakt i możliwość umówienia spotkań 1:1 z innymi uczestnikami
  • Uzyskanie kluczowych informacji o wydarzeniu, prelegentach i startupach
  • Utworzenie własnej agendy konferencji, wybierając interesujące sesje
  • Poznanie promocji, specjalnych ofert i wydarzeń towarzyszących przygotowanych przez marki
    uczestniczące w NBX i partnerów.

Co więcej, NBX przekaże 2 dolary z każdej sprzedaży biletu na wybraną akcję charytatywną na platformie Coindot.me. Cel zostanie wybrany na drodze głosowania przez uczestników wydarzenia.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.