Next Block Expo 2024 | CrypS.

Next Block Expo 2024

Multikino, Złote Tarasy, Warszawa
NBX 2024 Blockchain
Nazwa:
Next Block Expo 2024
Data:
15 maja 2024 - 16 maja 2024
Adres wydarzenia:
Multikino, Złote Tarasy, Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
39-449 USD
Tryb wydarzenia:
Online

Już w połowie maja 2024 roku do Warszawy wraca konferencja Next Block Expo (NBX), która kolejny raz przyciągnie w jedno miejsce najbardziej wpływowe marki, osoby i projekty z rynku Web3!

W dniach 15-16 maja w samym centrum stolicy Polski, w Złotych Tarasach spotkają się entuzjaści kryptowalut i stojącej za nimi technologii blockchain.

Wiele paneli dyskusyjnych, debat, wystąpień kluczowych postaci z tej branży, networking, młode projekty i nowe rozwiązania – wszystkiego tego właśnie doświadczycie podczas czwartej już edycji jednej z największych konferencji poświęconej Web3 w Europie!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.