MetaWeek 2022 | CrypS.

MetaWeek 2022

Dubaj
MetaWeek 2022 Eventy
Nazwa:
MetaWeek 2022
Data:
11 września 2022 - 14 września 2022
Adres wydarzenia:
Dubaj
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0$ - 2,499$
Tryb wydarzenia:
Offline

Mistrzowie Blockchain, twórcy NFT, liderzy DeFi, prekursorzy sztucznej inteligencji, artyści, potentaci gier, analitycy danych, inicjatorzy Metaverse i inni eksperci zainteresowani tworzeniem i pielęgnowaniem świata Web 3.0 spotkają się w Dubaju na ważnym wydarzeniu MetaWeek 2022, które połączy wysoki poziom sieci i treści offline oraz wszechstronne doświadczenie w metaverse.

Główne tematy konferencji: 

  • Metaverse
  • Web 3.0
  • NFT
  • GameFi
  • DeFiDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.