METAVSUMMIT Dubai 2024 | CrypS.

METAVSUMMIT Dubai 2024

Dubai International Finance Centre, Zjednoczone Emiraty Arabskie
AI
Nazwa:
METAVSUMMIT Dubai 2024
Data:
10 stycznia 2024 - 11 stycznia 2024
Adres wydarzenia:
Dubai International Finance Centre, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
349-4499 USD
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

METAVSUMMIT już po raz szósty zgromadzi w jednym miejscu najbardziej aktywnych inwestorów, liderów branży i głównych partnerów strategicznych, w tym firmy z listy Fortune 500 z całego świata, którzy przybędą w poszukiwaniu możliwości inwestycyjnych w firmach i startupach z sektorów Metaverse i Web3.

Ich celem jest znalezienie kolejnej firmy, która stanie się „jednorożcem”, czyli prywatnym podmiotem wycenianym na min. 1 miliard dolarów.

Meteverse x blockchain x AI w jednym miejscu = naprawdę warte uwagi wydarzenie, które warto odnotować w swoim kalendarzu!

Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie w tym miejscu.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.