MetaVentures Phuket | CrypS.

MetaVentures Phuket

Phuket, Tajlandia
metaventures phuket Tajlandia
Nazwa:
MetaVentures Phuket
Data:
6 maja 2022 - 8 maja 2022
Adres wydarzenia:
Phuket, Tajlandia
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
$299 - $1299
Tryb wydarzenia:
Offline

Międzynarodowa konferencja „MetaVentures Phuket” odbędzie się w Tajlandii w dniach 7-9 maja 2022 r. MetaVentures to wyjątkowe wydarzenie, w którym możesz zanurzyć się w niezapomnianej atmosferze Metaverse, Digital Art i NFT, poznaj najnowsze projekty i rozwiązania w świecie zasobów cyfrowych, zdecentralizowanych finansów czy DAO.

Program wydarzenia jest skoncentrowany na Metaverse i zgromadzi międzynarodowych liderów biznesu, agencje rządowe, inwestorów czy deweloperów blockchain, by debatować na temat innowacji wdrażanych w obszarze Web3/Metaverse.

Najsłynniejsi artyści i kolekcjonerzy NFT zaprezentują swoje prace i kolekcje na ekranach głównej sceny. Uczestnicy szczytu będą mogli zmierzyć się w hackathonie, w którym kreatywne zespoły w krótkim czasie rozwiną swoje MVP, a zwycięzcy otrzymają nagrody sponsorskie o wartości do 50 000 dolarów. Odbędą się także konkursy „Startup” i „Metaverse”.

Jak obiecują organizatorzy, każdy dostanie szansę spotkać się i porozmawiać z przyjaznymi i zabawnymi robotami oraz będzie mógł obejrzeć niezapomniany nocny pokaz dronów.

Na szczycie MetaVentures każdy będzie mógł zarezerwować spotkanie z mentorami, inwestorami i partnerami w ramach akcji networkingowej. Ponadto na uczestników czekają wykłady i panele dyskusyjne. Oczywiście wydarzenie standardowo zwieńczy afterparty połączone z networkingiem.

Dla gości VIP, prelegentów i influencerów WEB3 zorganizowana zostanie VIP-kolacja oraz VIP-party w wyjątkowym miejscu wybranym przez zespół MetaVentures (warto dodać, że koszt biletu VIP to 1299 dolarów).

Konferencja wydaje się ciekawym wydarzeniem na blockchainowej mapie eventów. Jeśli więc planujesz wyjazd wakacyjny do Tajlandii w Maju, warto zastanowić się nad odwiedzeniem konferencji.

Samo wydarzenie odbędzie się pod adresem MetaVentures Phuket: 10 Moo 4, Srisoonthorn Road, Cherngtalay, Talang, Phuket 83110 Tajlandia.

Dodaj komentarz