MetaVentures Bangkok | CrypS.

MetaVentures Bangkok

Bangkok
MetaVentures Bangkok Eventy
Nazwa:
MetaVentures Bangkok
Data:
14 grudnia 2022 - 15 grudnia 2022
Adres wydarzenia:
Bangkok
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
120$ - 677$
Tryb wydarzenia:
Offline

MetaVentures Bangkok to wyjątkowe wydarzenie, w którym możesz zanurzyć się w niezapomnianą atmosferę inwestycji, Metaverse, Digital Art i NFT.

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w świecie aktywów cyfrowych, zdecentralizowanych finansów, DAO, różnych typów Blockchain oraz tokenów. Wydarzenie otwiera drzwi do możliwości biznesowych i inwestycyjnych skierowanych do szerokiej międzynarodowej publiczności.

W poprzedniej edycji wzięli udział liderzy technologii wysokiego szczebla, tacy jak Nick Spanos, Alevtina Yakovenko, Davinci Jeremie, Monsak Socharoentum, Felix Mago, Ratanon Palanon oraz wicegubernator Pithet Panapong.

Wydarzenie zgromadzi międzynarodowych liderów biznesu, przedstawicieli rządów, inwestorów, techników i programistów, aby omówić najciekawsze możliwości inwestycyjne i innowacje w świecie Web3 / Metaverse. Dowiedz się również, jak NFT wraz z kryptowalutami tworzą nową globalną gospodarkę i jak rozwój Metaverse/WEB3 zmienia świat.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.