MetaVentures 2022 | CrypS.

MetaVentures 2022

Bangkok
MetaVentures 2022 Azja
Nazwa:
MetaVentures 2022
Data:
14 grudnia 2022 - 15 grudnia 2022
Adres wydarzenia:
Bangkok
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

MetaVentures łączy światowych liderów Blockchain ze społecznością profesjonalistów z tej branży w Azji Południowo-Wschodniej. To wyjątkowe wydarzenie, na którym można zanurzyć się w niezapomnianej atmosferze inwestycji, Metaverse, Digital Art i NFT. Być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w świecie cyfrowych aktywów, zdecentralizowanych finansów, DAO, różnych typów blockchainów i tokenów.

Na wydarzeniu pojawi się również ścieżka programowa zorientowana na inwestycje, która zgromadzi międzynarodowych liderów biznesu, przedstawicieli rządów, inwestorów oraz programistów, w celu omówienia najciekawszych możliwości inwestycyjnych i innowacji w świecie Web3/Metaverse.

Dowiesz się również, w jaki sposób NFT wraz z kryptowalutami tworzą nową globalną gospodarkę i jak rozwój Metaverse/WEB3 zmienia świat.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.