Metalverse 4.0 | CrypS.

Metalverse 4.0

Hotel Ibis Styles, Plac Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław
metalverse 2023 Eventy
Nazwa:
Metalverse 4.0
Data:
18 listopada 2023 - 18 listopada 2023
Adres wydarzenia:
Hotel Ibis Styles, Plac Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
39 zł - 600 zł
Tryb wydarzenia:
Offline

Już 18 listopada Wrocław zamieni się w stolicę złota i srebra oraz stanie się miejscem jednoczącym społeczność metali szlachetnych, numizmatyki oraz inwestorów surowcowych!


Przed Wami konferencja METALVERSE 4.0 i kolejna wielka dawka wiedzy ekonomicznej i inwestycyjnej.

Organizatorzy tego jakże ciekawego wydarzenia koncertują się na inwestowaniu w:

  • metale szlachetne,
  • metale przemysłowe
  • w surowce

Dodatkowo, na nadchodzącej edycji będziecie mogli dowiedzieć się wiele rzeczy o systemie monetarnym i edukacji inwestycyjnej najmłodszych.

MetalVerse to również spotkanie branżowe firm działających zarówno w obszarze złotych i srebrnych walorów fizycznych, jak i tych dających możliwość ekspozycji na te aktywa poprzez instrumenty typu: ETF-y oraz akcje spółek wydobywczych.

Biorąc udział w konferencji dowiecie się między innymi o tym:

  • Jaka jest rola złota i srebra w portfelu inwestycyjnym?
  • Złoto i srebro w rodzinie – jak oswajać z pieniądzem najmłodszych?
  • Jak wygląda wyścig po metale z dna mórz i oceanów.

Tak więc jeśli interesujecie się metalami szlachetnymi i surowcami i chcecie wzbogacić swój portfel inwestycyjny o srebro lub/i złoto, to koniecznie już dzisiaj zarejestrujcie się na to wydarzenie pod tym linkiem.

Jeśli chcecie być na bieżąco z ogłoszeniami dotyczącymi tego wydarzenia, to śledźcie fanpage Metalverse na Facebooku oraz ich profil na X (dawny Twitter):

 

Do zobaczenia 18 listopada 2023 we Wrocławiu!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.