METALVERSE 3.0 | CrypS.

METALVERSE 3.0

Wrocław
METALVERSE 3.0 Europa
Nazwa:
METALVERSE 3.0
Data:
29 kwietnia 2023 - 29 kwietnia 2023
Adres wydarzenia:
Wrocław
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
69 zł - 600 zł
Tryb wydarzenia:
Offline

Już 29 kwietnia 2023 we Wrocławiu odbędzie się III edycja Konferencji METALVERSE, która jednoczy społeczność metali szlachetnych oraz inwestorów surowcowych.

Wydarzenie skoncentruje się na inwestycjach w metale szlachetne, przemysłowe, ale także procesach wydobywania, przeróbki i recyklingu niektórych z nich.

METALVERSE to oprócz doskonałej atmosfery spotkanie branżowe firm działających zarówno w obszarze złotych i srebrnych walorów fizycznych jak i tych dających możliwość ekspozycji na te aktywa poprzez instrumenty typu: ETF-y i akcje spółek wydobywczych.

Na tej edycji posłuchasz m.in. o tym:

  • Jak „zielona” transformacja wpłynie na wydobycie i recykling metali?
  • Metale ziem rzadkich: z czym to się je?
  • Inwestowanie w spółki vs ETFy metali ziem rzadkich.

Jeśli szukasz informacji o metalach szlachetnych, surowcach i chcesz wzmocnić swój portfel inwestycyjny o srebro, złoto czy metale ziem rzadkich – dołącz do Konferencji METALVERSE 3.0

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.