METALVERSE 2.0 | CrypS.

METALVERSE 2.0

Wrocław
METALVERSE 2.0 Eventy
Nazwa:
METALVERSE 2.0
Data:
29 października 2022 - 29 października 2022
Adres wydarzenia:
Wrocław
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
35 PLN
Tryb wydarzenia:
Offline

METALVERSE 2.0 to wydarzenie o charakterze edukacyjnym mające przybliżyć zainteresowanym tematykę związaną z najstarszym tradycyjnym aktywem inwestycyjnym jakim jest srebro i złoto fizyczne.

Na tej edycji posłuchasz o wyzwaniach związanych z wydobyciem srebra, platynie jako najbardziej niedocenionym metalu zielonej rewolucji, znaczeniu obrotu gotówkowego na rynku inwestycji oraz dowiesz się czy Polsce grozi hiperinflacja. Jednym z mówców prowadzących wykład będzie Mike Satoshi. 

Metale szlachetne zyskują w niespokojnych czasach, podczas konfliktów zbrojnych, a także niestabilnej sytuacji gospodarczej na świecie. Kiedy przestajemy ufać instytucjom bankowym, przypominamy sobie o złocie i srebrze inwestycyjnym.

Dlaczego w Twoim portfelu inwestycyjnym powinno się znaleźć miejsce na fizyczne metale szlachetne?

  • Po pierwsze: złoto i srebro są znane od wielu tysięcy lat jako pieniądz.
    Kruszce te, w przeciwieństwie do walut, chronią prawdziwą wartość pieniądza i przenoszą jego siłę nabywczą w czasie.
    W 1970 roku za 700 uncji złota można było kupić dom jednorodzinny, dzisiaj również za tą ilość złota zapewnisz swoim najbliższym przytulny dom.
  • Po drugie metale szlachetne to surowiec fizyczny, naturalny i nie wyprodukujesz ich sztucznie, dzięki czemu mają ograniczoną podaż i nie są podatne na ataki hakerskie, jak chociażby aktywa cyfrowe.
  • Po trzecie złoto i srebro w formie fizycznej są najprostszym wyborem wśród inwestycji.
    Jeśli raz poznasz produkty inwestycyjne jakimi są sztabki i monety, będziesz miał wiedzę, która będzie Ci towarzyszyć już zawsze

Jeśli szukasz więcej informacji o metalach szlachetnych i chcesz wzmocnić swój portfel inwestycyjny o srebro i złoto – dołącz do Konferencji METALVERSE 2.0

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.