Meetup Blockchain Girls Warszawa #1 - Czym jest technologia blockchain? | CrypS.

Meetup Blockchain Girls Warszawa #1 – Czym jest technologia blockchain?

Ethos Warsaw, Plac Trzech Krzyży 10/14
meetup z serii blockchain girls po raz pierwszy w warszawie Eventy
Nazwa:
Meetup Blockchain Girls Warszawa #1 – Czym jest technologia blockchain?
Data:
8 stycznia 2020 - 8 stycznia 2020
Adres wydarzenia:
Ethos Warsaw, Plac Trzech Krzyży 10/14

Po 7 poznańskich edycjach, Blockchain Girls zagoszczą po raz pierwszy w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się 8 stycznia o godzinie 18 w biurowcu Ethos przy Placu Trzech Krzyży.

Meetup edukacyjny jest skierowany przede wszystkim do kobiet, które chcą dowiedzieć się więcej na temat technologii blockchain oraz kryptowalut. Panowie nie będą jednak niemile widziani. Warszawską edycję poprowadzi Izabela Murawska – założycielka i prezes fundacji edu-tech’owej BuildingBlocks, mogąca poszczycić się ogromnym doświadczeniem zawodowym, m.in. 15 latami spędzonymi na Wall Street.

Pierwsze spotkanie będzie dotyczyć podstawowej wiedzy i zagadnień związanych z technologią blockchain.

Meetupy z serii Blockchain Girls są bezpłatne, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.