Meetup Blockchain Girls Poznań #7 | CrypS.

Meetup Blockchain Girls Poznań #7

Espeo Software, Baraniaka 6, Poznań
meetup blockchain girls poznań Eventy
Nazwa:
Meetup Blockchain Girls Poznań #7
Data:
20 listopada 2019 - 20 listopada 2019
Adres wydarzenia:
Espeo Software, Baraniaka 6, Poznań
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Free
Tryb wydarzenia:
Offline

Spotkanie organizowane przez stowarzyszenie Blockchain Girls ma na celu popularyzację zagadnień związanych z tą rewolucyjną technologią. Podczas siódmego poznańskiego meetupu odbędzie się porównanie głównych blockchainowych platform oraz omówienie projektów, których notowania mogą wystrzelić w górę, w nadchodzącym 2020. Spotkanie jest także dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją znajomość z kryptowalutami i technologią rozproszonych baz danych. Wstęp jest darmowy, ale z uwagi na ograniczone miejsce obowiązują zapisy:

Zapisy na wydarzenie
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.