Malta AIBC Summit | CrypS.

Malta AIBC Summit

Ta' Qali, Attard, Malta
Malta AIBC Summit 2020 Eventy
Nazwa:
Malta AIBC Summit
Data:
18 listopada 2020 - 19 listopada 2020
Adres wydarzenia:
Ta' Qali, Attard, Malta
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0/89/250 EUR, w zależności od wybranego pakietu
Tryb wydarzenia:
Offline

Malta Artificial Intelligence & Blockchain Summit – konferencja technologiczna, odbywająca się corocznie od 2018 r.

Jak nazwa sugeruje, koncentruje się ona w pierwszym rzędzie na zagadnieniach sztucznej inteligencji oraz idei i dróg zastosowania blockchainu. Prócz tego zajmuje się ona także problematyką technologii kwantowej, internetu rzeczy czy obróbki i wykorzystania Big Data.

Wydarzenie skupia po kilka tysięcy uczestników. W programie przypominające targi wystawy przedsiębiorstw oraz (oddzielnie) start-upów – zwłaszcza o te ostatnie organizatorzy zdają się zabiegać, m.in. oferując im darmowe stoiska – nadto liczne panele dyskusyjne, warsztaty oraz prezentacje.

Jako mówcy wystąpić mają liczni założyciele oraz menedżerowie przedsiębiorstw z branży nowych technologii, a także operujących na tym polu organizacji niekomercyjnych, nadto badacze, naukowcy, politycy oraz postacie medialne.

Uczestnictwo wymaga rezerwacji, jednak podstawowy pakiet jest darmowy. Umożliwia on przy tym wzięcie udziału we wszystkich zasadniczych punktach programu. Płatne pakiety dodatkowe obejmują atrakcje w rodzaju VIP-owskich bankietów, drinków oraz spotkań – w istocie sprowadzając się do możliwości nawiązania nieoficjalnych kontaktów biznesowych.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.