Mainnet 2021 | CrypS.

Mainnet 2021

Online + Nowy Jork
Mainnet 2021 Eventy
Nazwa:
Mainnet 2021
Data:
20 września 2021 - 22 września 2021
Adres wydarzenia:
Online + Nowy Jork
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
1950 USD - 2,350 USD
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Mainnet to wydarzenie organizowane co roku wirtualnie i fizycznie przez Messari. Spotkanie gromadzi liderów z branży kryptowalut, operatorów, twórców i inwestorów na trzy dni ukierunkowanej na przyszłość współpracy, tworzenia sieci i programowania.

Z ponad 150 prelegentami i ponad 2000 posiadaczy przepustek, uczestnicy powinni spodziewać się interaktywnych dyskusji, praktycznych prezentacji produktów i możliwości indywidualnych spotkań z liderami w przestrzeni. Dla tych, którzy nie mogą dołączyć do wydarzenia w Nowym Jorku, event będzie dostępny wirtualnie. Uczestnicy będą mieli również dostęp do archiwów wszystkich sesji. 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.