London Digital Assets Week 2021 | CrypS.

London Digital Assets Week 2021

Londyn
London Digital Assets Week 2021 Eventy
Nazwa:
London Digital Assets Week 2021
Data:
18 października 2021 - 22 października 2021
Adres wydarzenia:
Londyn
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0-500£
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

London Digital Assets Week odbędzie się w połowie października i skupi się na temacie cyfrowych aktywów w tradycyjnym ekosystemie finansowym. Poprzez połączenie fizycznych i wirtualnych konferencji, warsztatów, webinariów i paneli, każdy z branży znajdzie coś dla siebie w London Digital Asset Week 2021. Cyfryzacja, wraz z technologią blockchain jest obecnie wdrażana przez tradycyjną branżę usług finansowych i stworzy możliwości dla wielu osób, radykalnie zakłócając działanie wielu branż.

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.