Kryptostok #15 - Spotkanie Sympatyków Kryptowalut w Białymstoku | CrypS.

Kryptostok #15 – Spotkanie Sympatyków Kryptowalut w Białymstoku

SoftwareHut, ul. Sienkiewicza 110, Białystok
Kryptostok Eventy
Nazwa:
Kryptostok #15 – Spotkanie Sympatyków Kryptowalut w Białymstoku
Data:
10 lipca 2020 - 10 lipca 2020
Adres wydarzenia:
SoftwareHut, ul. Sienkiewicza 110, Białystok
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
–––
Tryb wydarzenia:
Offline

Wydarzenie z odżywającego po pandemicznej przerwie cyklu zlotów wszystkich, którzy walutami wirtualnymi oraz blockchainem się pasjonują, mają z nimi kontakt lub po prostu chcieliby dowiedzieć się więcej.

Wydarzenie jest okazją do licznych, mniej lub bardziej formalnych dyskusji tematycznych, będących niezrównaną okazją do poszerzenia wiedzy, porównania doświadczeń czy nawiązania kontaktów.

W toku spotkania odbędzie się także prelekcja pt. “Nano – zdecentralizowany protokół do wymiany wartości”, którą wygłosi Dominik Deja.

Aby rozmowy były bardziej produktywne, organizatorzy przewidują darmową pizzę, takież napoje (w tym również te chmielowe-i-z-procentem). Udział, dzięki zaangażowaniu sponsorów, jest zupełnie darmowy.

Inicjatorem wydarzenia jest youtuber Mike Satoshi.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.