Krypto Silesia - Spotkanie śląskiej społeczności krypto | CrypS.

Krypto Silesia – Spotkanie śląskiej społeczności krypto

Katowice, ul. Opolska 22
Krypto Silesia - Spotkanie śląskiej społeczności krypto Eventy
Nazwa:
Krypto Silesia – Spotkanie śląskiej społeczności krypto
Data:
29 października 2021 - 29 października 2021
Adres wydarzenia:
Katowice, ul. Opolska 22
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Online

Kameralne spotkanie sympatyków technologii blockchain oraz kryptowalut odbędzie się jeszcze w październiku, aby zintegrować środowisko branżowe na śląsku. Na wydarzeniu odbędą się prelekcje oraz networking. Spotkanie jest zarówno dla zaznajomionych z branżą wyjadaczy oraz dla żółtodziobów. Celem spotkania jest wymiana informacji oraz poznanie innych ciekawych osób, które również są zainteresowane kryptografią i technologią za nią stojącą.Warto dodać, że organizatorem przedsięwzięcia jest Kamil Predecki, stojący za “Encyklopedią Kryptowalut”, którą możecie znać z YouTube’a.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.