Krypto Silesia #5! Zaprasza Kamil Predecki (Encyklopedia Kryptowalut) | CrypS.

Krypto Silesia #5! Zaprasza Kamil Predecki (Encyklopedia Kryptowalut)

40-205 Katowice ul. Tadeusza Dobrowolskiego 1
Krypto Silesia #5 Blockchain
Nazwa:
Krypto Silesia #5! Zaprasza Kamil Predecki (Encyklopedia Kryptowalut)
Data:
7 czerwca 2024 - 7 czerwca 2024
Adres wydarzenia:
40-205 Katowice ul. Tadeusza Dobrowolskiego 1
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
50 zł
Tryb wydarzenia:
Offline

Kamil Predecki, znany bardziej jako Encyklopedia Kryptowalut, zaprasza na piątą już edycję wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Krypto Silesia.

Spotkanie dedykowane jest wszystkim entuzjastom cyfrowych aktywów oraz technologii blockchain i  odbędzie się w sercu Śląska, czyli Katowicach, w Muzeum Śląskim przy ulicy Tadeusza Dobrowolskiego 1. 

Możecie być pewni, że i tym razem uświadczycie na tym evencie wartościowych prelekcji i ciekawych wystąpień wpływowych osób z polskiej społeczności kryptowalut!

Pierwsza pula biletów po 50 zł do nabycia w tym miejscu.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.