Krypto Silesia [#4] - Spotkanie Śląskiej Społeczności Kryptowalut | CrypS.

Krypto Silesia [#4] – Spotkanie Śląskiej Społeczności Kryptowalut

41-500 Chorzów, Katowicka 10, Sala konferencyjna nr. 7
Krypto Silesia już 30 czerwca Blockchain
Nazwa:
Krypto Silesia [#4] – Spotkanie Śląskiej Społeczności Kryptowalut
Data:
30 czerwca 2023 - 30 czerwca 2023
Adres wydarzenia:
41-500 Chorzów, Katowicka 10, Sala konferencyjna nr. 7
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
30 zł
Tryb wydarzenia:
Offline

Zapraszamy na czwarte oficjalne spotkanie sympatyków technologii Blockchain oraz Kryptowalut na Śląsku! Spotkanie ma na celu wymianę informacji w w/w tematach oraz integrację środowiska cyfrowych aktywów. Prelekcje znanych i lubianych osób ze społeczności blockchaina i kryptowalut, networking, ciepłe oraz zimne napoje!

Dla kogo to spotkanie?

Dla każdego! Dla tych, którzy wiedzą już dużo w tym temacie, dla tych mniej poinformowanych oraz dla wszystkich, którzy pierwszy raz chcą zetknąć się z tym tematem. Nie bój się przyjść i zadać nawet proste pytanie!

Celem wydarzenia jest wymiana informacji, poznanie nowych, ciekawych ludzi interesujących się podobnymi zagadnieniami, ale również zdobycie nowej wiedzy w trakcie ciekawych prelekcji!

Bilety do nabycia pod tym linkiem.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 30 czerwca 2023 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Event rozpoczyna się od godziny 17:00.

Prelegenci

  • Przemysław Trepka – “Gdy blockchain otwiera się na świat – kilka słów o Chainlink Functions.”
  • Chain4Energy – “Energetyka na blockchain.”
  • Łukasz Rak – „Jak decentralizacja i blockchain zmienia rynek pracy?”
  • Kamil Dudkowski – “Praktycznie korzystanie z THORSwapa.”
  • Szymon Jankowski – “Co łączy sztuczne inteligencje, blockchainy i bitcoina?”
  • Julian Chwalewski (Julian Crypto) – “Praktyczne zastosowanie sztucznej inteligencji w spekulacji na rynku kryptowalut.”

After party:

Po całym wydarzeniu będzie szansa na wspólne rozmowy oraz zabawę w klubie City Pub w Katowicach na ulicy 3-go Maja. W klubie jest zarezerwowana osobna przestrzeń dla uczestników “Krypto Silesia”. Pod tym linkiem znajdziecie dokładną lokalizację tego miejsca.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.