Korea Blockchain Week 2023 | CrypS.

Korea Blockchain Week 2023

Seul, Korea
Korea Blockchain Week 2023 Azja
Nazwa:
Korea Blockchain Week 2023
Data:
4 września 2023 - 10 września 2023
Adres wydarzenia:
Seul, Korea
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
800 USD
Tryb wydarzenia:
Offline

W drugim tygodniu września odbędzie się największe wydarzenie poświęcone technologii blockchain w Azji – Korea Blockchain Week!


Po raz szósty już w stolicy Korei Południowej odbędzie się coroczne święto sektora blockchain, stworzony przez FactBlock oraz Hashed, czyli festiwal Korea Blockchain Week.

Korea Blockchain Week gromadzi najzdolniejsze umysły w branży, aby dyskutować, redefiniować i celebrować przyszłość finansów. Pełna różnych niesamowitych atrakcji gala poświęcona kryptowalutom oraz stojącej za nim technologii blockchain obejmuje przemówienia programowe czołowych przedstawicieli z branży, dyskusje panelowe prowadzone przez światowej sławy ekspertów oraz możliwości nawiązywania kontaktów dla inwestorów i entuzjastów kryptowalut! 

Główne wydarzenie to KBW: Impact, które odbędzie się w dniach 5-6 września w The Shilla Seoul, głównym miejscu festiwalu. Korea Blockchain Week 2023 jest kontynuacją serii imprez po udanej konferencji KBW 2022, która pomimo spowolnienia na rynku niedźwiedzi przyciągnęła w zeszłym roku ponad 8700 uczestników, 256 dziennikarzy oraz 130 prelegentów.

KBW gościło imponującą liczbę prelegentów, wśród których znaleźli się wiodący wizjonerzy ze branży kryptowalut i założyciele, tacy jak Vitalik Buterin, Changpeng Zhao, Sandeep Nailwal, Illia Polosukhin, Caroline Pham, Michael Blank i wielu innych. 

Cykl wydarzeń, które będą miały miejsce w Seulu, odbędzie się w dniach 4-10 września 2023 roku. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie internetowej Korea Blockchain Week.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.