KOREA BLOCKCHAIN WEEK 2022 | CrypS.

KOREA BLOCKCHAIN WEEK 2022

Korea
KOREA BLOCKCHAIN WEEK 2022 Eventy
Nazwa:
KOREA BLOCKCHAIN WEEK 2022
Data:
7 sierpnia 2022 - 14 sierpnia 2022
Adres wydarzenia:
Korea
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
450$ - 950$
Tryb wydarzenia:
Offline

Korea Blockchain Week 2022 to najważniejsze wydarzenie związane z kryptowalutami i blockchainem, które gromadzi najzdolniejsze umysły w branży, aby dyskutować, redefiniować i świętować przyszłość finansów.

Posłuchaj najnowszych i innowacyjnych firm zmieniających świat dzięki ekscytującym przemówieniom, dyskusjom panelowym, czatom przy kominku i warsztatom.

W samym sercu Seulu, pełne akcji wydarzenie obejmuje inspirujące przemówienia, dyskusje panelowe, konkursy, spotkania inwestorów i światowej klasy możliwości nawiązywania kontaktów dla entuzjastów kryptowalut.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.