Konferencja Infoshare 2022 | CrypS.

Konferencja Infoshare 2022

AmberExpo, Żaglowa 11, Gdańsk
Infoshare 2022 Eventy
Nazwa:
Konferencja Infoshare 2022
Data:
6 października 2022 - 7 października 2022
Adres wydarzenia:
AmberExpo, Żaglowa 11, Gdańsk
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0 - 599 PLN
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Infoshare to dwudniowe wydarzenie wypełnione przemówieniami ekspertów, warsztatami prowadzonymi przez praktyków i wydarzeniami pobocznymi. Jest to największa konferencja technologiczna w Europie środkowo-wschodniej.

Podczas konferencji będzie można wysłuchać inspirujących przemówień, zdobyć wiedzę z zakresu IT, marketingu i skalowania biznesu. Najwięksi mówcy podzielą się swoimi przemyśleniami.

Do tej pory na scenach Infoshare pojawiali się przedstawiciele takich firm jak: Google, Facebook, Intel, Amazon, LinkedIn, Slack, Trello, IBM, Bayer, Samsung, HP lub Lufthansa Systems.

DevTrends Stage przedstawi szereg historii sukcesu we wdrażaniu innowacji technologicznych w przedsiębiorstwach. Dowiedz się, co przyniesie przyszłość i w jakim kierunku ewoluuje świat rozwoju. Jednym z omawianych tematów będzie blockchain.

Infoshare to miejsce, w którym możesz podzielić się swoją historią, wiedzą i doświadczeniem oraz realizować swoje pomysły!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.