Konferencja Blockchain i Finanse | CrypS.

Konferencja Blockchain i Finanse

MsMermaid Center at The Tides, Warszawa
konferencja blockchain i finanse w warszawie Eventy
Nazwa:
Konferencja Blockchain i Finanse
Data:
17 stycznia 2020 - 17 stycznia 2020
Adres wydarzenia:
MsMermaid Center at The Tides, Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
123 zł do 861 zł (VIP)
Tryb wydarzenia:
Online

17 stycznia 2020 roku w warszawskim MsMermaid Center at The Tides o godzinie 9:00 rozpocznie się Konferencja Blockchain i Finanse. Wydarzenie skierowane jest do osób działających w branży lub zainteresowanych kryptowalutami, blockchainem i finansami. Konferencja ma być platformą do wymiany doświadczeń na polu tych trzech przenikających się dziedzin. Odbędą się na niej 3 debaty i 11 prelekcji. Wśród ekspertów znajdą się m.in. prof Krzysztof Piech oraz Rafał Zaorski. Konferencję zakończy gala wręczenia cyklicznych nagród „NEXUS 2019”.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.