Konferencja Bitcoin 2023 | CrypS.

Konferencja Bitcoin 2023

Floryda
Konferencja Bitcoin 2023 Eventy
Nazwa:
Konferencja Bitcoin 2023
Data:
18 maja 2023 - 20 maja 2023
Adres wydarzenia:
Floryda
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
$849 - $9,999
Tryb wydarzenia:
Offline

Bitcoin 2023 ma powrócić w Miami Beach w maju 2023. Jak zawsze, wydarzenie obiecuje skoncentrować się na pierwszej i najpopularniejszej kryptowalucie na świecie i w ciągu trzech dni zapewnić treści edukacyjne, dyskusje i warsztaty.

Wśród najbardziej znanych nazwisk, które już pojawiły się w składzie prelegentów są:

  • Michael Saylor (prezes i dyrektor generalny MicroStrategy)
  • Lyn Alden (analityk finansowy)
  • Stacy Herbert (partner w El Zontle Capital)
  • Zoltan Pozsar (dyrektor zarządzający w Credit Suisse)
  • Alex Gladstein (CTO w Human Rights Foundation)
  • OBI Nwosu (CEO w Fedi)Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.