Istanbul Blockchain Week | CrypS.

Istanbul Blockchain Week

Stambuł
Istanbul Blockchain Week Eventy
Nazwa:
Istanbul Blockchain Week
Data:
15 listopada 2022 - 16 listopada 2022
Adres wydarzenia:
Stambuł
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Offline

Istanbul Blockchain Week zapowiada się na najbardziej oczekiwaną imprezę blockchain w 2022 roku i odbywa się w jednym z najbardziej tętniących życiem miast Turcji z pokazowym wydarzeniem tygodnia IstanBlock 2022.

Czego możesz oczekiwać na wydarzeniu:

  • Bądź częścią największej konferencji blockchain w Turcji
  • Wybitni mówcy rządowi, biznesowi i blockchain
  • Budowanie relacji z turecką społecznością blockchain
  • Spotkanie z czołowymi mediami i influencerami branży
  • Uczestnictwo w tygodniowych wydarzeniach pobocznych związanych z dużymi projektamiDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.