Invest Cuffs 2021 | CrypS.

Invest Cuffs 2021

Online
Invest Cuffs 2021 Eventy
Nazwa:
Invest Cuffs 2021
Data:
14 kwietnia 2021 - 17 kwietnia 2021
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Online

Invest Cuffs to coroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest ono jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie i przyciąga ono do siebie ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych. W tym roku atrakcje będą dotykać najbardziej gorących zagadnień na rynku. Ze znanych szerszemu gronu osobistości wystąpią: Trader21, Mike Satoshi czy Marcin Wenus.

Invest Cuffs 2021 odbędzie się wirtualnie ze względu na ograniczenia organizacyjne targów i konferencji w związku z pandemią. Wirtualna hala zostanie podzielona na oddziały, a strefa, która najbardziej zainteresuje czytelników CrypS będzie z pewnością strefa blockchain. W tym miejscu poznasz firmy wykorzystujące technologię blockchain oraz innowacyjne spółki, giełdy, czy znane osobowości kształtujące świat w tej oto branży.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.