Infoshare | CrypS.

Infoshare

Gdańsk
Infoshare Conference Eventy
Nazwa:
Infoshare
Data:
22 września 2020 - 23 września 2020
Adres wydarzenia:
Gdańsk
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
79,95 zł, 736,77 zł, 2089,77 zł (w zależności od wybranego pakietu, cena z VAT)
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Przekrojowa konferencja informatyczna, skupiająca się na zastosowaniu osiągnięć technologii obróbki informacji w gospodarce.

Podzielona na bloki, poruszające takie zagadnienia jak: front i back end, cyberbepieczeństwo, obróbka big data, cyfrowe rozwiązania autorobotyczne, blockchain, zarządzanie zespołem,  content marketing i perspektywy inwestycyjne.

Obecnych ma być kilkudziesięciu przemawiających z kraju i zagranicy, wliczając nazwiska znane w poszczególnych w branżach, a także przedstawicieli istotnych w danych dziedzinach firm i podmiotów.

Konferencja będzie miała miejsce w centrum wystawowym Amber Expo oraz pomieszczeniach Olivia Buissness Centre.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.