Igrzyska Blockchain 2 - hackathon | CrypS.

Igrzyska Blockchain 2 – hackathon

Startberry, ul. Grochowska 306/308, Warszawa
igrzyska blockchain powracają z 2 edycją hackatonu Eventy
Nazwa:
Igrzyska Blockchain 2 – hackathon
Data:
3 kwietnia 2020 - 3 kwietnia 2020
Adres wydarzenia:
Startberry, ul. Grochowska 306/308, Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
early tickets 39,00 zł
Tryb wydarzenia:
Online

Druga edycja hackathonu Igrzyska Blockchain, będzie mieć miejsce 3 kwietnia 2020, w biurowcu Startberry na warszawskiej Pradze. Organizatorzy zapraszają nie tylko programistów i ludzi związanych z branżą IT, ale także project managerów, grafików, testerów lub osoby po prostu zainteresowane tematem.

Igrzyska Blockchain są serią hackathonów, których tematem jest blockchain oraz jego praktyczne wykorzystanie. Uczestnicy wydarzenia zajmują się zagadnieniami dotyczącymi jego adaptacji w kolejnych miejscach.

Bilety we wcześniejszej, niższej cenie są już dostępne, tutaj.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.