Hyperledger Global Forum 2022 Dublin | CrypS.

Hyperledger Global Forum 2022 Dublin

Dublin
Hyperledger Global Forum 2022 Dublin Eventy
Nazwa:
Hyperledger Global Forum 2022 Dublin
Data:
12 września 2022 - 14 września 2022
Adres wydarzenia:
Dublin
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
100$ -1050$
Tryb wydarzenia:
Offline

Hyperledger Global Forum to największe doroczne spotkanie globalnej społeczności Hyperledger. Jest to wyjątkowa okazja dla współtwórców, członków, dostawców usług i użytkowników końcowych w przedsiębiorstwach z całego świata, aby osobiście spotykać się, dostosowywać i planować.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, którzy są zaangażowani lub zainteresowani używaniem, rozwijaniem lub poznawaniem technologii blockchain. Uczestnicy wysłuchają bezpośrednio osób, które aktywnie rozwijają i wdrażają technologie Hyperledger, a także liderów technologii i biznesu, którzy kształtują przyszłość blockchain w przedsiębiorstwach.

Program będzie obejmował: ścieżkę techniczną, jak i korporacyjną, obejmującą kompleksową mieszankę technologii blockchain, najnowsze plany projektów Hyperledger, międzybranżowe przemówienia i panele dotyczące wdrożeń produkcyjnych, możliwość nawiązywania kontaktów przez społeczność, a także działania związane z dzieleniem się wiedzą z mentorami.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.