Hong Kong Blockchain Week | CrypS.

Hong Kong Blockchain Week

Hong Kong
Hong Kong Blockchain Week Eventy
Nazwa:
Hong Kong Blockchain Week
Data:
28 września 2020 - 30 kwietnia 2020
Adres wydarzenia:
Hong Kong
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Zgodnie z nazwą, konwencja ściśle tematyczna, poświęcona teorii, zastosowaniu i perspektywom technologii blockchainu.

Program przewiduje serię bloków prelekcyjnych, paneli dyskusyjnych, hackatonów, wystaw, spotkań oraz networking. W tej edycji wydarzenia wystąpić ma pnad 130 prelegentów (z czego 69 znaych z nazwiska i wymienionych na stronie wydarzenia).

Poprzednia edycja przyciągnęła około 3 tys. uczestników; oficjalnie z ponad 50 krajów, z których jednak nieomal połowa pochodziła z Chin, zaś drugą stanowili Europejczycy i Amerykanie.

Konferencja dedykowana jest wszystkim zainteresowanym problematyką – w tym przedsiębiorcom, programistom, inwestorom, przedstawicielom podmiotów finansowych oraz korporacyjnych zarządów, a także urzędnikom z instytucji mających w tej dziedzinie kompetencje.

 

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.