Hong Kong Blockchain Week 2020 | CrypS.

Hong Kong Blockchain Week 2020

online
wirtualne doświadczenie prowadzone przez liderów branży Eventy
Nazwa:
Hong Kong Blockchain Week 2020
Data:
17 listopada 2020 - 19 listopada 2020
Adres wydarzenia:
online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Online

Całkowicie wirtualne doświadczenie prowadzone przez liderów branży, naukowców i innowatorów na poziomie regionalnym jak i międzynarodowym. Wydarzenie skupi się na omówieniu najnowszych osiągnięć i spostrzeżen na temat zastosowań technologii blockchain w finansach, inwestycjach, przedsiębiorczości, tematach społecznie ważnych i globalnej branży płatniczej. 18 listopada odbędzie się interaktywna konferencja cyfrowa. Między innymi pojawią się takie osobistości jak Dan Morehead, założyciel Pantera Capital czy Justin Sun, założyciel Tron. W wydarzeniu rok temu wzięło udział poand 3000 uczestników. Przełożyło się to na spopularyzowanie wydarzenia z branży blockchain w tej części Azji.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.