GLOBAL TAX FORUM | CrypS.

GLOBAL TAX FORUM

Cypr
GLOBAL TAX FORUM Eventy
Nazwa:
GLOBAL TAX FORUM
Data:
7 października 2022 - 7 października 2022
Adres wydarzenia:
Cypr
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
149 - 295€
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Global Tax Forum – po raz pierwszy na Cyprze, to jedyna w swoim rodzaju hybrydowa międzynarodowa konferencja podatkowa.

Globalne Forum Podatkowe obejmie niektóre z bardziej praktycznych aspektów tej dyskusji, przyglądając się bardziej szczegółowo kwestiom związanym z cenami transferowymi, filarami 1 i 2 BEPS oraz zwiększaniem przestrzegania przepisów podatkowych we wszystkich dziedzinach.

Wreszcie, wszystkie te dyskusje zostaną ujęte w ramy rozmów na temat zrównoważonego rozwoju i tego, co jest ostatecznie potrzebne do rozwoju światowej i regionalnej gospodarki w odpowiedzialny, przyjazny dla środowiska i wykonalny sposób.

Dlaczego warto uczestniczyć?

  • Poznaj główne argumenty i zmiany w debacie na temat opodatkowania gospodarki cyfrowej
  • Poznaj praktyczne wskazówki dotyczące najlepszych praktyk w zakresie cen transferowych i wpływu Filarów 1 i 2 BEPS na Twój biznes
  • Dowiedz się, jak globalne i regionalne administracje podatkowe radzą sobie z opodatkowaniem gospodarki cyfrowej
  • Dowiedz się wszystkiego o najnowszych działaniach prowadzonych w zakresie zrównoważonego rozwoju i podatków
  • Miej kontakt z ważnymi urzędnikami z organizacji takich jak Organizacja Narodów Zjednoczonych, OECD, Komisja Europejska, Międzyamerykański Bank Rozwoju (IADB), doradcy podatkowi CFE , Bank Światowy i inne
  • Sprawdź wszystkie panele dyskusyjne w zaciszu swojego biura dzięki naszej wirtualnej opcji
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.