Global Metaverse Carnival 2022 | CrypS.

Global Metaverse Carnival 2022

Online
Global Metaverse Carnival 2022 Eventy
Nazwa:
Global Metaverse Carnival 2022
Data:
6 grudnia 2022 - 8 grudnia 2022
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0$ - 480$
Tryb wydarzenia:
Online

Global Metaverse Carnival 2022 zgromadzi w tym roku ponad 2000 uczestników z marek Metaverse, inwestorów, firm technologicznych, firm blockchain a także dziennikarzy z Azji, Ameryki Północnej i Południowej, Europy, Oceanii i Afryki, aby omówić ważne globalne wydarzenia, które będą miały miejsce w Metaverse.

Event odbędzie się w niestandardowym, interesującym miejscu, będzie to wydarzenie online 3D o tematyce Christmas Snow house. Wszyscy uczestnicy mogą stworzyć własnego unikalnego awatara i spacerować po obiekcie, aby zwiedzać teren wystawy 3D, rozmawiać i zadawać pytania z prelegentami, inwestorami i wystawcami oraz innymi osobami, dołączyć do sieci społecznościowych, grać razem w gry i urządzać imprezę.

Główne tematy wydarzenia:

  • Analiza zasad i sytuacji rozwojowej Metaverse w różnych krajach
  • Web 3.0
  • Decentralizacja w Metaverse
  • Możliwości inwestycyjne Metaverse z perspektywy inwestorów
  • Zapoznanie się z inwestorami Metaverse, markami, projektami, prelegentami, mediami i wszystkimi uczestnikamiDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.