Global Digital Assets Investment Summit 2022 | CrypS.

Global Digital Assets Investment Summit 2022

Singapur
Global Digital Assets Investment Summit 2022 Eventy
Nazwa:
Global Digital Assets Investment Summit 2022
Data:
30 września 2022 - 1 października 2022
Adres wydarzenia:
Singapur
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
499 USD
Tryb wydarzenia:
Offline

Global Digital Assets Investment Summit 2022 to spotkanie ekspertów, których celem jest zebranie liderów branży z Crypto, Fintech, DeFi, NFT, Metaverse, Web3, instytucji finansowych i firm inwestycyjnych, aby omówić przyszłość inwestycji w aktywa cyfrowe. 

Konferencja skupi się na głównych tematach zasobów cyfrowych i ma na celu zbudowanie międzynarodowej platformy biznesowej i inwestycyjnej dla branży aktywów cyfrowych, aby połączyć się i czerpać korzyści w obu sytuacjach.

Prelegenci i uczestnicy będą badać nowe granice inwestowania w aktywa cyfrowe, ale także skoncentrują się na wyzwaniach operacyjnych, regulacyjnych i zgodności, które muszą zostać połączone w celu prawdziwego przyjęcia instytucjonalnego. Odbędą się dyskusje z czołowymi liderami branży, w tym obszarem skupienia się na wartości bitcoinów i innych aktywów cyfrowych, przyszłych możliwościach rynkowych i rozwoju w zakresie przedmiotów kolekcjonerskich i gier, pojawiających się regulacji dotyczących aktywów kryptograficznych i handlu, a także stosowania transakcji NFT i metawers do tożsamości osobistej. 

Wydarzenie oferuje uczestnikom wyjątkowe możliwości nawiązywania kontaktów z liderami branży i innowatorami, którzy chcą zbadać przyszłość zdecentralizowanych finansów i zasobów cyfrowych.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.