Gaming&Blockchain - meetup Blockchain Polska w Poznaniu | CrypS.

Gaming&Blockchain – meetup Blockchain Polska w Poznaniu

Ogrodowa 12 (Centrum Konferencyjne), Poznań
wydarzenie blockchain polska gaming Eventy
Nazwa:
Gaming&Blockchain – meetup Blockchain Polska w Poznaniu
Data:
7 października 2022 - 7 października 2022
Adres wydarzenia:
Ogrodowa 12 (Centrum Konferencyjne), Poznań
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
free
Tryb wydarzenia:
Offline

7 października w poznańskim Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 12 o godz. 18:00 odbędzie się meetup organizowany przez Stowarzyszenie Blockchain Polska, poświęcony technologiom Web3 w gamingu.


Wydarzenie jest adresowane do graczy, programistów oraz wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o perspektywach stwarzanych przez blockchain w sektorze gier, którego wartość szacuje się na 100 miliardów dolarów rocznie.

Meetup jest darmowy, ale trzeba dokonać wcześniejszej rejestracji online.

Prelegenci i program meetupu Gaming i Blockchain

Stowarzyszenie Blockchain Polska zaprosiło specjalnych gości, którzy na co dzień pracują nad projektami opartymi o blockchain, i którzy podzielą się z nami perspektywą przyszłości w serii prezentacji z konferencją. Po nich nastąpi panel dyskusyjny, który poprowadzi Karol Modrzejewski. Podczas wydarzenia wystąpią:

  • Andrzej Bereźnicki | Crypto Mayhem
  • Maciej Dulski | Unfreeze
  • Marcin Rzetecki | Bitcoin Association BSV
  • Michał Dąbrowski | Elympics
  • Michał Bartczak | Metapro

Będzie można usłyszeć odpowiedzi na poniższe pytania:

  • Jak uwolnić potencjał łączenia technologii blockchain z branżą gier?
  • Jakie są możliwości blockchaina w grach, które nie zostały jeszcze wykorzystane?
  • Jak spożytkować polski dorobek sektora gamingowego do promowania technologii blockchain?

Blockchain w gamingu

Technologia blockchain wnosi wiele możliwości do sektora gier. Można wymienić tu m.in. tworzenie profili interoperacyjności graczy czy też śledzenie cyfrowej własności poprzez tokeny NFT, a także ułatwia dokonywanie mikropłatności i pobieranie tantiemów. Blockchain ułatwia także wyszukiwanie unikalnych przedmiotów, rejestrowanie osiągniętych kamieni milowych i odblokowywanie rzadkich dzieł sztuki czy pamiątek do przechowywania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o blockchainie i jego wpływie na branżę gier, nie przegap tego meetup’u! Zostanie na nim przedstawione globalne spojrzenie w tym popularnym temacie.

Szczególnie mile widziani są programiści, firmy IT, właściciele startupów, miłośnicy technologii blockchain i oczywiście gracze!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.