Game On! 2022 | CrypS.

Game On! 2022

Online
Game On 2022 Eventy
Nazwa:
Game On! 2022
Data:
8 września 2022 - 9 września 2022
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
HK$0 – HK$780
Tryb wydarzenia:
Online

Game On! 2022 to 1,5-dniowa hybrydowa konferencja świętująca istotę branży gier, sztuki, muzyki i rozrywki, skupiająca pasjonatów gier, artystów, programistów, inwestorów i fanów w wiernym duchowi środowisku gry.

Dowiedz się więcej o tym, jak nowe technologie, takie jak Blockchain, Metaverse, GameFi, DeFi i NFT, przekształcają się.

Tematy dyskusji:

  • Rynki i ekosystemy NFT
  • GameFi — biznes i społeczność
  • Blockchain w grach, sztuce, muzyce i rozrywce
  • Gry – kreatywność i prawa własności intelektualnej
  • MetaverseDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.