Futurist Conference 2021 | CrypS.

Futurist Conference 2021

Online + Kanada
Futurist Conference 2021 Eventy
Nazwa:
Futurist Conference 2021
Data:
11 sierpnia 2021 - 12 sierpnia 2021
Adres wydarzenia:
Online + Kanada
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0$ - 1200$
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Futurist Conference to największa i najbardziej prestiżowa impreza wschodzących technologii w Kanadzie. Jak żadna inna konferencja, to coroczne wydarzenie ma na celu promowanie zaangażowania jej uczestników dzięki praktycznej technologii wplecionej w każdy aspekt konferencji. Wydarzenie gromadzi globalną publiczność, w tym startupy, inwestorów, deweloperów, liderów przedsiębiorstw, instytucje finansowe, badaczy, naukowców i pionierów technologii, którzy chcą budować przyszłość.

Uczestnicy mogą spodziewać się, że eksperci będą dyskutować o trendach, prezentując najnowsze technologie i tematy debat, które z pewnością ukształtują tę technologiczną rewolucję. Nowością w tym roku będą poświęcone technologii blockchain, AI i eSportom.

Warto podkreślić, że wydarzenie jest bezpłatne online oraz płatne dla tych, którzy chcą pojawić się w Toronto. Jednak jeżeli obostrzenia związane z pandemią COVID-19 nie pozwolą na wydarzenie, uczestnicy otrzymają pełny zwrot kosztów.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.