Future Blockchain Summit | CrypS.

Future Blockchain Summit

Dubaj
Future Blockchain Summit Eventy
Nazwa:
Future Blockchain Summit
Data:
10 października 2022 - 13 października 2022
Adres wydarzenia:
Dubaj
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
AED 220 - AED 500
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Future Blockchain Summit to pierwsza największa konferencja i wystawa w regionie MENA, powróci do Dubai World Trade Center (DWTC) w dniach 10-13 października 2022 r., służąc jako miejsce spotkań najbardziej przełomowych trendów w technologii biznesowej na świecie.

W ciągu czterech dni podczas Future Blockchain Summit eksperci branżowi wykorzystają niezliczone możliwości nawiązywania kontaktów, program konferencji ekspertów i warsztaty transformacyjne, aby zbadać różne tematy, w tym blockchain dla przedsiębiorstw, przyszłość zasobów cyfrowych i Into the Metaverse.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.