Forum Plan ₿ Lugano | CrypS.

Forum Plan ₿ Lugano

Lugano, Szwajcaria
Bitcoin Lugano Bitcoin [BTC]
Nazwa:
Forum Plan ₿ Lugano
Data:
20 października 2023 - 21 października 2023
Adres wydarzenia:
Lugano, Szwajcaria
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
99- 199 CHF/ Możliwość płatności również w BTC oraz USDT
Tryb wydarzenia:
Offline

Forum Plan ₿ to najważniejsza konferencja poświęcona adopcji bitcoina przez instytucje oraz krajowe podmioty. Wydarzenie to gromadzi w jednym miejscu światowych liderów, technologów i przedsiębiorców w celu omówienia spraw dotyczących przyjęcia BTC przez kolejne kraje, jego wpływu na ekonomię i gospodarkę, wolność finansową oraz wolność słowa.

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.