FinTech & InsurTech Digital Congress | CrypS.

FinTech & InsurTech Digital Congress

Warszawa
FinTech & InsurTech Digital Congress Eventy
Nazwa:
FinTech & InsurTech Digital Congress
Data:
6 lipca 2020 - 7 lipca 2020
Adres wydarzenia:
Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
od 1495,00 zł do 3690,00 zł (za jedno z wydarzeń - FinTech lub InsurTech; cena nie obejmuje VAT)
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Dwudniowy kongres technologiczny branży finansowej i ubezpieczeniowej. Obrady będą miały miejsce w Hotelu Westin w Warszawie.

Poruszana tematyka obejmuje kierunki rozwoju metod transakcyjnych oraz technologii cyfrowych w zastosowaniach finansowych, wykorzystanie blockchainu oraz chatbotów, uregulowania prawne działalności czy rozwój i wdrożenie rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji.

Niemały koszt uczestnictwa po 9 czerwca jeszcze wzrośnie, dlatego w przypadku zainteresowania warto zaopatrzyć się w bilety przed tą datą.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.