FinTech Festival Thainland 2023 | CrypS.

FinTech Festival Thainland 2023

Bangkok, Tajlandia
AI
Nazwa:
FinTech Festival Thainland 2023
Data:
27 września 2023 - 28 września 2023
Adres wydarzenia:
Bangkok, Tajlandia
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
77-456 USD
Tryb wydarzenia:
Offline

FINEXPO, wiodący organizator imprez na świecie, będzie gospodarzem pierwszego w historii FinTech Festival Asia (FTF Asia), który się odbędzie w dniach 27 i 28 września 2023 r. w Royal Paragon Hall w Bangkoku w Tajlandii.

FinTech Festival Asia 2023 to ekscytujące dwudniowe wydarzenie wypełnione najnowocześniejszymi prezentacjami, interaktywnymi wystawami i możliwościami nawiązywania kontaktów z najzdolniejszymi umysłami w branży. Wydarzenie ma na celu zgromadzenie ekspertów branżowych, startupów, inwestorów, organów regulacyjnych i entuzjastów FinTech w celu poznania najnowszych trendów i zmian w szybko zmieniającym się krajobrazie tego ekosystemu.

FINEXPO na tę okazję przygotowało szeroką gamę interaktywnych sesji i możliwości nawiązywania kontaktów, aby zapewnić uczestnikom jak najlepsze wykorzystanie czasu spędzonego na tym wydarzeniu.

Z szacunkową liczbą 15 000 uczestników z Tajlandii oraz całego świata, FTF Asia jest idealną platformą dla nowoczesnych firm fintech do odkrywania możliwości biznesowych i współpracy.

Na konferencji FTF Asia zostanie omówiony szeroki zakres tematów branżowych, w tym bankowość, płatności, finanse osobiste, InsurTech, AI, cyfrowe aktywa i Web3, blockchain, giełdy, RegTech, Robo-Advisors, P2P, inwestycje, handel i cyberbezpieczeństwo. Dąży do tworzenia fenomenalnych pokazów i znaczących serii wydarzeń, dzięki czemu FTF Asia jest wydarzeniem obowiązkowym dla każdego w branży.

Dołącz do społeczności FTF Asia już teraz dzięki mobilnej aplikacji FINEXPO, aby przeglądać szczegóły programu i brać udział w ankietach oraz forach. Więcej informacji na temat Fintech Festival Asia 2023 i sprzedaży biletów można znaleźć na tej stronie.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.