Finnovex Middle East 2021 | CrypS.

Finnovex Middle East 2021

Online + Dubai
Finnovex Middle East 2021 Eventy
Nazwa:
Finnovex Middle East 2021
Data:
7 września 2021 - 8 września 2021
Adres wydarzenia:
Online + Dubai
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
199-1599$
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Finnovex Middle East omówi role instytucji bankowych i pozabankowych, organizacji finansowych, firm inwestycyjnych, firm fintech i innych interesariuszy w opracowywaniu zmian w sektorze kryptograficznym. Wydarzenie będzie zawierało prowokujące do myślenia prezentacje, angażujące dyskusje i panele dyskusyjne mające na celu przedstawienie dokładnego i szczegółowego zarysu tego, co przyniesie przyszłość. Finnovex to przede wszystkim seria wydarzeń, podczas których analizuje się przyszłość usług finansowych i pokazuje, w jaki sposób przełomowe innowacje zmieniają sposób, w jaki są ustrukturyzowane, udostępniane i konsumowane.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.